wszystkie modyfikacje
testowane na hamowniach

» JAK TO DZIAŁA?

 

Jesteśmy pierwszym serwisem w Polsce, który świadczy usługi modyfikacji oprogramowania sterownika silnika auta ONLINE - (wysyłka zmodyfikowanego pliku do samodzielnego wgrania do sterownika)

 

 

echiptuning.pl to serwis stworzony przez doświadczonych elektroników, mechaników i informatyków. Z chiptuningiem mamy do czynienia od 19 lat. Wszystkie modyfikacje tworzone przez nas były sprawdzane na hamowniach przez warsztaty współpracujące z nami, dzięki temu doszliśmy do perfekcji w ich realizacji.

 

OFERTA KIEROWANA JEST DO:

  • warsztatów samochodowych, które chcą zwiększyć zakres świadczonych usług o chiptuning oraz wyłączanie obsługi filtrów cząstek stałych DPF, FAP, wyłączanie obsługi sond NOX, wyłączanie zaworów EGR etc.
  • osób, które nie posiadają warsztatów a dysponują odpowiednimi narzędziami, które umożliwiają odczytanie programu z auta i wczytanie zmodyfikowanego z powrotem do sterownika
  • osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z chiptuningiem. Podpowiemy w jakie narzędzia powinni się zaopatrzyć, pomożemy przy pierwszych modyfikacjach.

 

CO ZYSKUJESZ WSPÓŁPRACUJĄC Z NAMI ?

  • niskie ceny
  • pomoc techniczną
  • stajesz się naszym Partnerem – zyskujesz klientów

 

 

JAK ZŁOŻYĆ ZAMÓWIENIE?

KROK 1. Rejestracja

Należy wypełnić formularz rejestracyjny, dane z tego formularza posłużą nam do kontaktu z Klientem w przypadku spraw wymagających wyjaśnienia. Klientowi natomiast pozwoli uniknąć wpisywania wszystkich danych przy każdym zamówieniu a więc zaoszczędzi jego czas.

KROK 2. Logowanie

KROK 3. Wybór odpowiedniej kategorii (CHIPTUNING, DPF OFF)

KROK 4Zamówienie

Należy dokładnie wypełnić formularz zamówienia. PODANIE NIEPRAWDZIWYCH DANYCH MOŻE SPOWODOWAĆ USZKODZENIE STEROWNIKA SILNIKA!

Przy każdym modelu auta i poziomie modyfikacji, można zobaczyć realny przyrost mocy i momentu obrotowego oraz cenę.

eco   modyfikacja dla której liczy się przede wszystkim ekonomia jazdy. Spadki spalania sięgają rzędu 10%, natomiast przyrosty mocy są nieduże. Wszystko jednak zależy od użytkownika samochodu.

standard  modyfikacja przy której skupiamy się na przyrostach mocy i zwiększeniu momentu obrotowego sięgające 20% wartości seryjnej. Modyfikacja ma sprawiać radość z jazdy, a spalanie powinno zostać na zbliżonym poziomie, oczywiście przy odrobinie dobrej woli...

mocna  modyfikacja ekstremalna, dla której liczy się już tylko moc, moment obrotowy i dobra zabawa, ekonomia schodzi na drugi plan. Te modyfikacje wyciągają maksimum możliwości z Waszych jednostek napędowych, oczywiście uwzględniamy graniczne parametry podawane przez producentów części. Przy tego rodzaju modyfikacji auto musi być w stanie idealnym, ponieważ tutaj zbliżamy się do granicy wytrzymałości jednostek. Dopuszczamy 2 korekty tego oprogramowania, jeśli okazałaby się za mocna.  

KROK 5. Pik

W polu "dołącz plik" dołączamy soft ściągnięty wcześniej z auta.

KROK 6. Płatność

Po złożeniu zamówienia Klient zostaje przekierowany do serwisu DotPay i tutaj należy dokonać płatności za obróbkę programu. Informację o uregulowanej płatności otrzymujemy w ciągu kilku minut.

KROK 7. Wysyłka zmodyfikowanego programu

W ciągu 60-90min od momentu wpłynięcia informacji z serwisu DotPay o zakończeniu transakcji, Klient otrzymuje zmodyfikowany plik na swoją skrzynkę mailową.

KROK 8. Wgranie programu do auta

Klient wgrywa zmodyfikowany plik do swojego auta

 

 

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Zespół  echiptuning.pl